קהילה

השותפים במשרד הינם ממקימי וחברי ועד עמותת "מקום לכולם – קידום שילוב בקהילה" (ע"ר).

העמותה קמה במטרה לקדם את שילובם של אנשים בעלי מוגבלויות בחברה. העמותה מאמינה שצריך וגם אפשר להביא את החברה הישראלית לכדי מצב שבו אנשים עם מוגבלויות יהיו שותפים בכל תחומי החיים ויתרמו לחברה הסובבת.

השותפים במשרד הינם ממקימי וחברי ועד עמותת "מקום לכולם – קידום שילוב בקהילה" (ע"ר). העמותה קמה במטרה לקדם את שילובם של אנשים בעלי מוגבלויות בחברה. העמותה מאמינה שצריך וגם אפשר להביא את החברה הישראלית לכדי מצב שבו אנשים עם מוגבלויות יהיו שותפים בכל תחומי החיים ויתרמו לחברה הסובבת.

עוד על העמותה ראו: www.mlekulam.org.il

עו"ד יאיר כהן הינו חבר הנהלה בעמותת "שלהבת – שילוב נכים בסביבה תומכת" (ע"ר). בעמותת "שלהבת" מאמינים כי אין שום הבדל בין אנשים בעלי מוגבלות פיזית ובין אנשים "רגילים", למעט הכיסא. לפיכך, אין סיבה שהנכים לא יוכלו ליהנות מאורח חיים רגיל, כמו כל אדם אחר. עמותת "שלהבת" מארגנת ערבים חברתיים (פרלמנט הנכים) וערבי חג משותפים, מחזיקה רכב להסעת נכים במחיר מסובסד והקימה את "בית שלהבת" – פרויקט מגורים ראשון מסוגו בארץ המהווה דיור תומך לנכים המבקשים לחיות באורח עצמאי בקהילה. בימים אלו פועלת העמותה להקמת פרויקט שני במתכונת "בית שלהבת".

כתובת אתר העמותה: www.shalheveth.org.il

>